0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Tunisia National A
ES Goulette
۷۳
۸۲
JS Menazah
Finished
۱۷:۳۰
Ezzahra Sport
۸۳
۱۰۶
DS Grombalia
Finished
۱۷:۳۰
  Asia Asia Club Champs
Sporting Al Riyadi Beirut
۱۲۲
۹۶
Shabab Al Ahli
Finished
۱۸:۰۰
Hiroshima Dragonflies
۸۱
۷۶
Shahrdari Gorgan BC
Finished
۱۵:۰۰
  United States WNBA
Minnesota Lynx (W)
۸۱
۷۶
Los Angeles Sparks (W)
Finished
۰۳:۰۰
Dallas Wings (W)
-
-
Connecticut Sun (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Washington Mystics (W)
۸۳
۸۱
Chicago Sky (W)
Finished
۰۳:۰۰
Las Vegas Aces (W)
-
-
New York Liberty (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Mexico LNBPF Women
Panteras Aguascalientes (W)
۷۹
۵۶
Abejas de Leon (W)
Finished
۰۶:۰۰
Rojas de Veracruz (W)
۵۲
۵۱
Santas del Potosi (W)
Finished
۰۵:۴۵
Halcones De Xalapa (W)
۷۰
۷۶
Adelitas de Chihuahua (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Puerto Rico Baloncesto Superior Nacional
Atleticos de San German
۸۷
۷۸
Leones De Ponce
Finished
۰۳:۳۰
Cangrejeros de Santurce
۹۸
۸۴
Indios de Mayaguez
Finished
۰۳:۳۰
Mets de Guaynabo
۱۱۱
۱۰۳
Gigantes de Carolina
Finished
۰۳:۳۰
Aguada Santeros
۱۰۴
۸۵
Capitanes de Arecibo
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil FPB Paulista U20
Sesi SP/Franca U20
۸۲
۷۸
Sao Jose Desportivo U20
Finished
۰۱:۳۰
FR Avare U20
۸۲
۶۳
Bax Catanduva U20
Finished
۰۲:۳۰
Corinthians Paulista U20
-
-
Sorocaba U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Paulista Women
LSB RJ Sodie Mesquita (W)
۵۳
۶۳
Sampaio (W)
Finished
۰۱:۳۰
Corinthians (W)
۶۲
۶۴
Funvic/Ituano (W)
Finished
۰۳:۳۰
  New Zealand NBL
Canterbury Rams
۱۰۷
۶۶
Manawatu Jets
Finished
۰۷:۳۰
Hawkes Bay Hawks
۶۹
۹۶
Nelson Giants
Finished
۱۱:۰۰
  Argentina LNB
San Lorenzo de Almagro
۶۸
۷۷
Boca Juniors
Finished
۱۸:۰۰
Regatas Corrientes
۷۶
۵۴
Instituto Cordoba
Finished
۰۳:۳۰
Platense
۷۰
۷۲
Ciclista Olimpico De La Banda
Finished
۰۳:۴۰
  Uruguay LUB
Aguada
۸۸
۷۴
CA Penarol
Finished
۰۳:۴۵
  Chile LNB
Leones de Quilpue
۶۵
۷۳
Universidad de Concepcion
Finished
۰۴:۰۰
  Australia NBL1 West
Goldfields Giants
۸۷
۹۰
Willetton Tigers
Finished
۱۵:۳۰
South West Slammers
۸۹
۹۵
East Perth Eagles
Finished
۱۴:۳۰
Rockingham Flames
۹۴
۱۱۶
Geraldton Buccaneers
Finished
۱۵:۰۰
Mandurah Magic
۱۰۷
۱۰۳
Warwick Senators
Finished
۱۴:۳۰
Cockburn Cougars
۷۴
۱۰۰
Lakeside Lightning
Finished
۱۵:۰۰
Kalamunda Eastern Suns
۶۸
۹۳
Joondalup Wolves
Finished
۱۶:۰۰
  Australia NBL1 West Women
Kalamunda Eastern Suns (W)
۱۰۶
۱۰۱
Joondalup Wolves (W)
Finished
۱۴:۰۰
Mandurah Magic (W)
۷۴
۸۹
Warwick Senators (W)
Finished
۱۲:۳۰
Cockburn Cougars (W)
۱۰۶
۷۰
Lakeside Lightning (W)
Finished
۱۳:۰۰
South West Slammers (W)
۴۸
۸۹
East Perth Eagles (W)
Finished
۱۲:۳۰
Goldfields Giants (W)
۶۴
۱۰۵
Willetton Tigers (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NBL1 Central Women
Forestville Eagles (W)
۸۶
۵۲
Southern Tigers (W)
Finished
۱۲:۱۵
Central Districts Lions (W)
۶۸
۷۷
West Adelaide Bearcats (W)
Finished
۱۲:۳۰
Eastern Mavericks (W)
۵۸
۸۰
Woodville Warriors (W)
Finished
۱۲:۳۰
Sturt Sabres (W)
۶۸
۵۰
Norwood Flames (W)
Finished
۱۲:۳۰
North Adelaide Rockets (W)
۷۳
۷۴
South Adelaide Panthers (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Colombia Liga Profesional
Carribean Storm Islands
۱۰۵
۸۹
Bucaros de Bucaramanga
Finished
۰۴:۱۰
Carribean Storm Islands
-
-
Bucaros de Bucaramanga
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Bolivia Libobasquet
Saracho
۸۱
۱۰۵
La Salle De Tarija
Finished
۰۲:۳۰
Leones de Potosi
۹۴
۷۵
Kinwa La Paz
Finished
۰۴:۰۰
  Uruguay Liga Women
Defensor Sporting (W)
۸۸
۶۵
Lagomar (W)
Finished
۰۳:۳۰
Club Malvin (W)
۹۴
۳۷
Tabare (W)
Finished
۰۱:۴۵
Urunday Universitario (W)
۶۲
۳۳
Hebraica Macabi (W)
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NBL1 East Women
Sydney Comets (W)
۹۳
۶۳
Illawarra Hawks NBL1 (W)
Finished
۱۳:۰۰
Norths Bears (W)
۷۸
۵۹
Central Coast Crusaders (W)
Finished
۰۹:۳۰
Bankstown Bruins (W)
۸۰
۷۶
Maitland Mustangs (W)
Finished
۱۰:۳۰
Hills Hornets (W)
۷۰
۹۹
Sutherland Sharks (W)
Finished
۱۱:۰۰
Penrith Panthers (W)
۴۰
۶۳
Manly Warringah Sea Eagles (W)
Finished
۱۱:۰۰
Albury Wodonga Bandits (W)
۹۸
۶۶
Newcastle Falcons (W)
Finished
۱۱:۰۰
Canberra Nationals (W)
۹۳
۴۷
Inner West Bulls (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Philippines MPBL
Marikina Shoemasters
۸۰
۷۲
Bataan Risers
Finished
۱۱:۳۰
Nueva Ecija Rice Vanguards
۹۰
۷۹
Paranaque Patriots
Finished
۱۳:۳۰
Rizal Xentro Mall Golden Coolers
۶۳
۷۴
Abra Weavers
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Big V Women
Sunbury Jets (W)
۸۵
۶۲
Camberwell Dragons (W)
Finished
۱۱:۳۰
Wyndham (W)
۱۰۱
۶۴
Bulleen Boomers (W)
Finished
۱۲:۰۰
Warrnambool Mermaids (W)
۶۲
۶۵
Sherbrooke Suns (W)
Finished
۱۱:۰۰
Pakenham Warriors (W)
۷۶
۸۷
Bellarine Storm (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia Big V
Shepparton Gators
۸۶
۷۹
Western Port Steelers
Finished
۱۲:۳۰
Pakenham Warriors
۹۲
۹۹
Bellarine Storm
Finished
۱۳:۳۰
Sunbury Jets
۹۳
۷۹
Camberwell Dragons
Finished
۱۳:۳۰
Wyndham
۱۱۶
۱۰۴
Blackburn Vikings
Finished
۱۴:۰۰
Keysborough Cougars
۹۶
۸۳
Hume City Broncos
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NBL1 South
Casey Cavaliers
۷۱
۱۰۰
Eltham Wildcats
Finished
۱۳:۰۰
Geelong Supercats
۷۲
۶۶
Melbourne Tigers
Finished
۱۲:۳۰
Diamond Valley Eagles
۹۷
۱۰۲
Waverley Falcons
Finished
۱۳:۳۰
Frankston Blues
۹۳
۱۰۲
Nunawading
Finished
۱۳:۰۰
Kilsyth Cobras
۸۱
۹۰
Mt Gambier Pioneers
Finished
۱۳:۰۰
Ballarat Miners
۸۴
۸۶
Dandenong Rangers
Finished
۱۳:۰۰
Ringwood Hawks
۷۰
۷۷
Keilor Thunder
inprogress
۱۳:۳۰
Knox Raiders
۹۷
۷۲
Bendigo Braves
Finished
۱۳:۳۰
NW Tasmania Thunder
۸۰
۹۴
Sandringham Sabres
Finished
۱۳:۳۰
  Rwanda National League Women
EAU Rwanda (W)
۵۸
۴۸
Ubumwe BBC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Israel Super League
Hapoel Tel Aviv
-
-
Maccabi Tel Aviv
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Europe FIBA 3x3 Europe Cup Qualification Women
Israel 3x3 (W)
۱۳
۸
Greece 3x3 (W)
inprogress
۱۹:۴۰
Poland 3x3 (W)
۱۲
۱۶
Ukraine 3x3 (W)
Finished
۱۸:۰۵
Great Britain 3x3 (W)
۱۲
۲۱
Romania 3x3 (W)
Finished
۱۹:۱۵
Romania 3x3 (W)
۲۰
۸
Georgia 3x3 (W)
Finished
۱۲:۳۰
Latvia 3x3 (W)
۲۱
۱۳
Great Britain 3x3 (W)
Finished
۱۲:۵۵
Lithuania 3x3 (W)
۲۱
۶
Slovakia 3x3 (W)
Finished
۱۴:۰۰
Israel 3x3 (W)
۱۹
۱۷
Slovenia 3x3 (W)
Finished
۱۴:۲۰
Ukraine 3x3 (W)
۲۱
۱۲
Turkey 3x3 (W)
Finished
۱۴:۵۰
Poland 3x3 (W)
۱۳
۹
Estonia 3x3 (W)
Finished
۱۵:۲۵
Georgia 3x3 (W)
۴
۲۲
Great Britain 3x3 (W)
Finished
۱۵:۳۵
Romania 3x3 (W)
۱۶
۱۳
Latvia 3x3 (W)
Finished
۱۶:۱۰
Greece 3x3 (W)
۱۸
۱۷
Slovenia 3x3 (W)
Finished
۱۶:۳۵
Lithuania 3x3 (W)
۲۱
۹
Switzerland 3x3 (W)
Finished
۱۶:۴۰
Estonia 3x3 (W)
۱۱
۱۷
Turkey 3x3 (W)
Finished
۱۷:۴۰
Latvia 3x3 (W)
۲۱
۳
Georgia 3x3 (W)
Finished
۱۸:۵۰
Switzerland 3x3 (W)
۱۵
۱۸
Slovakia 3x3 (W)
Finished
۱۹:۳۰
  Europe FIBA 3x3 Europe Cup Qualification
Israel 3x3
۲۰
۱۷
Montenegro 3x3
Finished
۱۸:۲۵
Germany 3x3
۲۱
۱۷
Poland 3x3
Finished
۱۸:۵۵
Latvia 3x3
۲۱
۱۵
Great Britain 3x3
Finished
۱۳:۲۰
Switzerland 3x3
۱۷
۲۱
Bulgaria 3x3
Finished
۱۳:۳۵
Slovenia 3x3
۲۱
۱۲
Romania 3x3
Finished
۱۳:۴۵
Slovakia 3x3
۱۳
۲۱
Ukraine 3x3
Finished
۱۴:۲۵
Israel 3x3
۲۲
۱۱
Georgia 3x3
Finished
۱۴:۴۵
Montenegro 3x3
۲۱
۱۶
Greece 3x3
Finished
۱۵:۱۰
Poland 3x3
۱۹
۱۸
Turkey 3x3
inprogress
۱۵:۵۰
Germany 3x3
۱۳
۱۶
Estonia 3x3
Finished
۱۶:۱۵
Great Britain 3x3
۲۲
۱۶
Romania 3x3
Finished
۱۷:۰۰
Bulgaria 3x3
۱۹
۲۲
Ukraine 3x3
Finished
۱۷:۰۵
Latvia 3x3
۲۰
۱۱
Slovenia 3x3
Finished
۱۷:۲۵
Georgia 3x3
۱۲
۲۲
Greece 3x3
Finished
۱۷:۵۰
Estonia 3x3
۱۸
۱۶
Turkey 3x3
Finished
۱۸:۳۰
  Australia NBL1 Central
Forestville Eagles
۹۳
۹۰
Southern Tigers
Finished
۱۴:۰۰
Central Districts Lions
۹۷
۸۳
West Adelaide Bearcats
Finished
۱۴:۱۵
Sturt Sabres
۹۴
۹۲
Norwood Flames
Finished
۱۴:۱۵
North Adelaide Rockets
۶۷
۸۶
South Adelaide Panthers
Finished
۱۴:۱۵
Eastern Mavericks
۸۱
۱۰۰
Woodville Warriors
Finished
۱۴:۱۵
  Australia NBL1 North
Southern Districts Spartans
۹۲
۱۰۶
Darwin Salties
Finished
۱۳:۳۰
Cairns Marlins
۹۰
۹۲
Gold Coast Rollers
Finished
۱۴:۰۰
Mackay Meteors
۱۱۷
۷۷
Sunshine Coast Phoenix
Finished
۱۴:۰۰
Northside Wizards
۷۵
۷۳
North Gold Coast Seahawks
Finished
۱۲:۳۰
South West Metro
۹۱
۹۵
Logan Thunder
Finished
۱۳:۰۰
  Costa Rica LDB Superior
Coopenae ARBA
۶۵
۷۲
Colegio de Abogados
Finished
۰۵:۳۰
  Indonesia IBL
Satya Wacana Salatiga
۸۳
۱۰۲
Bali United
Finished
۱۲:۳۰
Amartha Hangtuah
۱۰۰
۸۱
Rajawali Medan
Finished
۱۰:۳۰
Tangerang Hawks
۷۰
۶۹
Bima Perkasa Jogja
Finished
۱۴:۳۰
  World FIBA 3x3 U23 Nations League
Mongolia 3x3 U23
۲۰
۱۹
Kazakhstan 3x3 U23
Finished
۱۱:۵۵
China 3x3 U23
۱۷
۲۰
Philippines 3x3 U23
Finished
۱۲:۴۵
Turkmenistan 3x3 U23
۱۴
۲۱
Kazakhstan 3x3 U23
Finished
۱۳:۴۵
Japan 3x3 U23
۱۸
۱۹
Philippines 3x3 U23
Finished
۱۴:۳۵
Mongolia 3x3 U23
۲۱
۱۲
Turkmenistan 3x3 U23
Finished
۱۵:۳۵
China 3x3 U23
۱۸
۲۲
Japan 3x3 U23
Finished
۱۶:۲۵
Mongolia 3x3 U23
۱۲
۲۱
Philippines 3x3 U23
Finished
۱۷:۲۵
  Australia NBL1 East
Norths Bears
۱۱۰
۱۰۰
Central Coast Crusaders
Finished
۱۱:۳۰
Bankstown Bruins
۸۷
۱۰۰
Maitland Mustangs
Finished
۱۲:۳۰
Canberra Gunners
۹۷
۹۶
Inner West Bulls
Finished
۱۳:۰۰
Sydney Comets
۱۲۰
۸۱
Illawarra Hawks NBL1
Finished
۱۱:۰۰
Penrith Panthers
۶۵
۱۰۵
Manly Warringah Sea Eagles
Finished
۱۳:۰۰
Hills Hornets
۱۰۵
۸۱
Sutherland Sharks
Finished
۱۳:۰۰
Albury Wodonga Bandits
۹۴
۸۸
Newcastle Falcons
Finished
۱۳:۰۰
  World FIBA 3x3 Challenger
Dusseldorf 3x3
۲۱
۱۰
Poitiers 3x3
Finished
۱۱:۳۰
Bordeaux 3x3
۱۸
۱۱
Lille 3x3
Finished
۱۱:۵۵
Bucharest 3x3
۱۷
۱۳
Poitiers 3x3
Finished
۱۲:۲۵
Montreux 3x3
۲۲
۱۷
Lille 3x3
Finished
۱۲:۵۰
Dusseldorf 3x3
۲۱
۱۱
Bucharest 3x3
Finished
۱۳:۲۰
Bordeaux 3x3
۱۶
۱۴
Montreux 3x3
Finished
۱۳:۴۵
Amsterdam 3x3
۱۳
۱۷
NY Harlem 3x3
Finished
۱۵:۳۰
Vienna 3x3
۲۱
۸
Marseille 3x3
Finished
۱۵:۵۵
Riffa 3x3
۲۰
۲۱
Dusseldorf 3x3
Finished
۱۶:۲۰
Partizan 3x3
۲۰
۲۱
Bordeaux 3x3
Finished
۱۶:۴۵
Amsterdam 3x3
۲۰
۲۱
Marijampole 3x3
Finished
۱۷:۱۵
Vienna 3x3
۲۱
۱۹
San Juan 3x3
Finished
۱۷:۴۰
Riffa 3x3
۲۰
۲۱
Paris 3x3
Finished
۱۸:۰۵
Partizan 3x3
۲۳
۲۰
Liman 3x3
Finished
۱۸:۳۰
Marijampole 3x3
۲۱
۱۰
NY Harlem 3x3
Finished
۱۹:۰۰
San Juan 3x3
۲۰
۱۵
Marseille 3x3
Finished
۱۹:۲۵
Paris 3x3
-
-
Dusseldorf 3x3
بازی شروع نشده است
۱۹:۵۰
  Australia NBL1 North Women
Northside Wizards (W)
۸۹
۷۴
North Gold Coast Seahawks (W)
Finished
۱۰:۳۰
Mackay Meteorettes (W)
۸۸
۷۰
Sunshine Coast Phoenix (W)
Finished
۱۲:۰۰
Southern District Spartans (W)
۹۷
۷۵
Darwin Salties (W)
Finished
۱۱:۳۰
South West Metro Pirates (W)
۷۵
۶۶
Logan Thunder (W)
Finished
۱۱:۰۰
Cairns Dolphins (W)
۹۶
۷۹
Gold Coast Rollers (W)
Finished
۱۲:۰۰
  Australia NBL1 South Women
Geelong Supercats (W)
۹۱
۷۷
Melbourne Tigers (W)
Finished
۱۰:۳۰
Frankston Blues (W)
۸۵
۵۹
Nunawading Spectres (W)
Finished
۱۱:۰۰
Casey Cavaliers (W)
۷۸
۸۳
Eltham (W)
Finished
۱۱:۰۰
Kilsyth Cobras (W)
۴۸
۶۹
Mt Gambier Pioneers (W)
Finished
۱۱:۰۰
Ballarat Miners (W)
۸۲
۷۵
Dandenong Rangers (W)
Finished
۱۱:۰۰
Ringwood Hawks (W)
۷۸
۸۴
Keilor Thunder (W)
Finished
۱۱:۳۰
Diamond Valley (W)
۷۲
۸۵
Waverley Falcons (W)
Finished
۱۱:۳۰
Launceston Tornadoes (W)
۵۴
۸۶
Sandringham Sabres (W)
Finished
۱۱:۳۰
Knox Raiders (W)
۸۷
۸۵
Bendigo Braves (W)
inprogress
۱۱:۳۰
  United States NBA
Dallas Mavericks
۱۲۲
۸۴
Boston Celtics
Finished
۰۴:۰۰
  Taiwan P League
New Taipei Kings
۸۳
۸۲
Taoyuan Pilots
Finished
۱۲:۳۰
  El Salvador Fesabal U21
Santa Tecla Elite U21
۶۷
۴۶
Santa Tecla Municipal U21
Finished
۰۵:۴۵
  World FIBA 3x3 U23 Nations League Women
Mongolia 3x3 U23 (W)
۱۸
۱۷
Kazakhstan 3x3 U23 (W)
Finished
۱۱:۳۰
China 3x3 U23 (W)
۱۴
۷
Philippines 3x3 U23 (W)
Finished
۱۲:۲۰
Turkmenistan 3x3 U23 (W)
۴
۲۱
Kazakhstan 3x3 U23 (W)
Finished
۱۳:۲۰
Japan 3x3 U23 (W)
۱۵
۲۱
Philippines 3x3 U23 (W)
Finished
۱۴:۱۰
Mongolia 3x3 U23 (W)
-
-
Turkmenistan 3x3 U23 (W)
Finished
۱۵:۰۰
China 3x3 U23 (W)
۱۴
۱۷
Japan 3x3 U23 (W)
Finished
۱۶:۰۰
Mongolia 3x3 U23 (W)
۱۴
۱۶
Japan 3x3 U23 (W)
Finished
۱۷:۰۰
  Turkey EBBL
Trabzonspor
۷۴
۶۸
Tusasspor
Finished
۱۳:۳۰
UNSPED Spor
۷۴
۸۰
ABB EgoSpor
Finished
۱۶:۰۰
Bossan Izmir
۸۲
۱۰۳
Gocekspor
Finished
۱۸:۳۰
  World U20 International Friendly Matches Women
Romania U20 (W)
۲۸
۵۱
Ukraine U20 (W)
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Finland U20 (W)
۱۴
۱۹
Lithuania U20 (W)
inprogress
۱۹:۳۰
Slovenia U20
-
-
Croatia U20
Cancelled
۲۰:۰۰
Slovenia U20
-
-
Croatia U20
Cancelled
۲۰:۰۰
  Venezuela Superliga
Llaneros de Guarico
۵۲
۶۱
Spartans Distrito Capital
inprogress
۱۸:۳۰
  World International Friendly Matches U20
Slovenia U20
-
-
Croatia U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Chile LNB Segunda
CD Boston College
-
-
Quilpue Basquetbol
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید