0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group B
Spain
۲
۰
Croatia
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
-
-
Albania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Iran Hazfi Cup
Sepahan
۰
۱
Gol Gohar
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Aluminium Arak
۰
۱
Mes Rafsanjan
inprogress
۲۰:۰۰
  World Friendly International Matches
Peru
۱
۰
El Salvador
Finished
۰۴:۰۰
Guatemala
۱
۴
Argentina
Finished
۰۳:۳۰
  Argentina Liga Profesional
Talleres de Cordoba
۲
۱
Platense
Finished
۰۱:۳۰
Union Santa Fe
-
-
San Lorenzo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Boca Juniors
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gwangju FC
۲
۰
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Gangwon FC
۳
۱
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Pohang Steelers
۱
۱
Daejeon Citizen
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Serie B
Operario PR
۱
۰
Santos FC Sao Paulo
Finished
۰۱:۳۰
Avai
۳
۲
Guarani FC De Campinas
Finished
۰۳:۳۰
America Mineiro MG
-
-
CRB Clube de Regatas Brasil
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
AA Ponte Preta
-
-
Novorizontino SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  China Super League
Henan FC
۲
۱
Beijing Guoan FC
Finished
۱۵:۳۰
Zhejiang Professional FC
۳
۱
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۰۵
  Japan J League
Kyoto Purple Sanga
۲
۰
Consadole Sapporo
inprogress
۱۳:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۳:۳۰
Sanfrecce Hiroshima
۴
۱
Tokyo Verdy 1969
Finished
۱۳:۰۰
Yokohama F Marinos
۱
۳
Machida Zelvia
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
South Melbourne (W)
۴
۱
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Alamein FC (W)
۴
۳
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۵
۲
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۲
Emerging Jets (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Belarus Vysshaya Liga
Dinamo Brest
۶
۱
Dnepr Mogilev
inprogress
۱۸:۳۰
Neman Grodno
-
-
BATE Borisov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FK Slutsk
۰
۵
Dinamo Minsk
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
UWA Nedlands
۱
۱
Subiaco AFC
Finished
۱۰:۳۰
Cockburn City
۰
۰
Kingsley Westside FC
Finished
۱۰:۳۰
Mandurah City
۲
۱
Rockingham City
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۲
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Dianella White Eagles
۵
۱
Joondalup United
Finished
۱۲:۳۰
Sorrento SC
۲
۰
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۱
۱
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۴
۰
Cooma Tigers U23
Finished
۰۶:۰۰
  Australia NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۲
۱
Blacktown Spartans
Finished
۱۰:۰۰
Prospect United FC
۳
۱
Camden Tigers SC
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Nepean FC
Finished
۰۸:۳۰
SD Raiders FC
۱
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Mounties Wanderers
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۲:۳۰
UNSW FC
۳
۳
Bankstown City Lions
Finished
۱۲:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۲
۱
Northern Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Inner West Hawks
۱
۱
Parramatta FC
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۱
۲
Western Rage FC
Finished
۱۲:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Rydalmere Lions
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Perth
۲
۱
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Fremantle City FC
۰
۱
Balcatta
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۳
۴
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۰
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Bayswater City
۳
۳
Armadale
Finished
۱۰:۳۰
  United States USL Championship
Loudoun United FC
۱
۱
Las Vegas Lights
Finished
۰۲:۳۰
Detroit City FC
-
-
Charleston Battery
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۰
Newcastle Olympic Reserves
Finished
۰۶:۰۰
New Lambton Reserves
۰
۰
Adamstown Rosebud Reserves
Cancelled
۰۶:۰۰
  Australia Queensland Premier League 2
Pine Hills
۲
۳
Grange Thistle SC
Finished
۱۰:۳۰
Bayside United
۰
۱
Magic United TFA
Finished
۱۰:۳۰
Souths United
۳
۱
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Campbelltown Reserves
۱
۰
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Para Hills Knights Reserves
۵
۳
Adelaide Comets Reserves
Finished
۰۶:۴۵
White City Reserves
۰
۱
Adelaide City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Modbury Jets Reserves
۲
۱
Metro Stars Reserves
Finished
۰۶:۴۵
  Australia South Australia State League 1
West Adelaide
۳
۰
Adelaide Cobras
Finished
۰۷:۰۰
Adelaide Blue Eagles
۴
۰
Fulham United FC
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Victory
۲
۴
Salisbury United
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۱
۲
West Torrens Birkalla
Finished
۰۹:۰۰
Cumberland United
۱
۰
Adelaide Vipers
Finished
۰۹:۰۰
Sturt Lions
۱
۱
Playford Patriots
Finished
۰۹:۰۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Adelaide Victory Reserves
۱
۱
Salisbury Utd Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Western Strikers Reserves
۱
۱
West Torrens Birkalla Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Cumberland United Reserves
۲
۱
Vipers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide Blue Eagles Reserves
۴
۰
Fulham United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Sturt Lions Reserves
۳
۰
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۶:۳۰
West Adelaide Reserves
۴
۳
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۴:۴۵
  United States USL League Two
Almaden FC
۲
۲
Marin FC Legends
Finished
۰۶:۰۰
Chicago Dutch Lions
۱
۳
Sueno FC
Finished
۰۳:۳۰
Kings Hammer
۲
۳
FC Buffalo
Finished
۰۲:۳۰
Midlakes United
۱
۴
West Seattle Junction
Finished
۰۵:۳۰
Boston Bolts
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Lane United FC
۱
۲
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Reading United AC
۴
۳
West Chester United
Finished
۰۲:۳۰
Thunder Bay Chill
۱
۲
St Croix SC
Finished
۰۲:۳۰
Ventura County Fusion
۳
۰
AMSG FC
Finished
۰۵:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۱
۳
Yokohama FC
Finished
۱۲:۳۰
Kagoshima United
۲
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۳:۳۰
  Colombia Liga Femenina
Independiente Santa Fe (W)
۱
۱
Atletico Nacional Medellin (W)
Finished
۰۰:۰۰
  Spain Primera Division Women
Levante UD (W)
۳
۰
Madrid CFF (W)
Finished
۱۳:۳۰
Eibar (W)
۰
۲
Granada (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Betis (W)
۱
۰
UD Granadilla Tenerife (W)
Finished
۱۳:۳۰
Atletico Madrid (W)
۱
۰
Villarreal (W)
Finished
۱۳:۳۰
Real Sociedad (W)
۲
۲
Levante Las Planas (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Lithuania A Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۳
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۶:۳۰
Banga Gargzdai
۲
۰
FK Transinvest
inprogress
۱۸:۳۰
Siauliai FA
۳
۳
FK Dziugas Telsiai
Finished
۱۷:۳۰
DFK Dainava Alytus
۰
۰
FK Zalgiris Kaunas
inprogress
۱۹:۳۰
  United States NWSL
Kansas City Current (W)
۲
۲
Chicago Red Stars (W)
Finished
۰۳:۳۰
Racing Louisville FC (W)
۰
۱
NJ/NY Gotham FC (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Kibi University (W)
۲
۰
Veertien Mie (W)
Finished
۰۷:۳۰
Diosa Izumo (W)
۱
۱
FC Imabari (W)
Finished
۰۹:۳۰
Okayama Yunogo Belle (W)
۵
۱
FC Yamato Sylphid (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Uzbekistan Super League
Neftchi Fargona
۱
۱
Surkhon Termez
inprogress
۱۸:۳۰
PFK Qizilqum
۲
۱
Andijan
inprogress
۱۸:۳۰
  Japan Japan Football League
Tiamo Hirakata
۱
۴
Briobecca Urayasu SC
Finished
۰۷:۳۰
Atletico Suzuka Club
۵
۱
Tochigi City
Finished
۰۷:۳۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong City
۲
۵
Melbourne Knights
Finished
۰۸:۴۵
Avondale FC
۵
۰
Hume City
Finished
۰۸:۳۰
Moreland City FC
۰
۱
St Albans Saints
Finished
۰۹:۰۰
Manningham United Blues
۲
۲
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۸:۳۰
Altona Magic
۰
۰
Green Gully Cavaliers SC
Finished
۱۱:۴۵
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Oakleigh Cannons
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Fremantle City FC U20
۱
۴
Balcatta U20
Finished
۰۸:۳۰
Olympic Kingsway U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Bayswater City U20
۱
۰
Armadale U20
Finished
۰۸:۳۰
Floreat Athena U20
۲
۰
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth U20
۲
۰
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
  Denmark 3rd Division
Vejgaard
۳
۱
Holstebro
Finished
۱۵:۳۰
Ishoj
۰
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۳۰
Young Boys FD
۱
۱
Vanlose
Finished
۱۵:۳۰
VSK Arhus
۴
۳
Holbaek
Finished
۱۵:۳۰
Oureskolernes BK
۲
۲
IF Lyseng
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۵
۳
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Vastra Gotaland
BK Astrio
۲
۱
Ockero IF
Finished
۱۵:۳۰
Jonsereds IF
۱
۲
IK Tord Jonkoping
Finished
۱۴:۳۰
Qviding FIF
۲
۱
Vastra Frolunda IF
inprogress
۱۸:۳۰
Landvetter IS
۴
۱
Hittarps IK
Finished
۱۴:۳۰
Varbergs GIF FK
۳
۱
Husqvarna FF
Finished
۱۵:۳۰
  United States USL Women
United PDX (W)
۳
۰
Tacoma Galaxy (W)
Finished
۰۵:۳۰
  Argentina U20 Championship
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۲
۵
Racing Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۳
۰
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۴
۱
Union de Santa Fe U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۰
۱
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
۰
۲
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۴
۱
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
Defensa y Justicia U20
۱
۲
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Independiente Rivadavia U20
-
-
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۳
۱
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۲
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Independiente Avellaneda U20
-
-
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۱
۰
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۰
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
KFUM 2
۰
۱
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۰
۲
Frigg
Finished
۱۶:۳۰
Flint
۰
۱
Baerum SK Sandvika
Finished
۱۵:۳۰
Skeid 2
۲
۳
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Assiden
۰
۵
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Stromsgodset IF II
۰
۱
Trygg/Lade
Finished
۱۵:۳۰
Tiller IL
۲
۲
Rosenborg BK II
Finished
۱۶:۳۰
Nardo FK Trondheim
۴
۱
Melhus IL
Finished
۱۶:۳۰
Surnadal
۰
۴
Byasen Toppfotball
Finished
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Gyeongnam FC
۰
۰
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۳:۳۰
Seongnam Ilhwa Chunma
۳
۱
FC Anyang
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۱
۱
Bucheon FC 1995
Finished
۱۳:۳۰
  Denmark Danmarksserien Promotion
Odense SK
۱
۱
Vorup
Finished
۱۵:۳۰
Marienlyst
۷
۳
Viby IF
Finished
۱۵:۳۰
Allerod FK
۰
۲
Skjold
Finished
۱۵:۳۰
Sundby BK
۲
۱
Glostrup FK
Finished
۱۵:۳۰
Horsens fS
۱
۱
Odder IGF
Finished
۱۵:۳۰
Bronshoj BK
۳
۱
Frederikssund IK
Finished
۱۵:۳۰
Taarnby FF
۴
۲
Horsholm-Usserod IK
Finished
۱۵:۳۰
B 1909
۱
۳
Kjellerup IF
Finished
۱۵:۳۰
Goerslev IF
۱
۲
Karlslunde IF
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad II
۲
۲
Norresundby BK
Finished
۱۵:۳۰
  Vietnam V-League 2
Dong Thap
۰
۰
Dong Nai
Finished
۱۲:۳۰
Long An
۱
۱
TTBD Phu Dong
Finished
۱۳:۳۰
Binh Phuoc
۲
۰
FC Hoa Binh
Finished
۱۴:۳۰
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Murdoch University Melville FC Reserves
۰
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Subiaco Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Cockburn City Reserves
۱
۲
Kingsley Westside Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۱
۱
Rockingham City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Dianella White Eagles Reserves
۱
۰
Joondalup United Reserves
inprogress
۱۰:۳۰
Sorrento FC Reserves
۵
۰
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Vigor
۱
۲
Mandalskameratene
Finished
۱۵:۳۰
Vindbjart FK Vennesla
۲
۱
Sandnes Ulf 2
Finished
۱۶:۳۰
Pors Grenland
۰
۰
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Yangpyeong FC
۰
۰
Yeoju Citizen FC
Finished
۱۲:۳۰
Daejeon Korail
۱
۱
Chuncheon FC
Finished
۱۳:۳۰
Hwaseong FC
۱
۰
Gangneung City
Finished
۱۱:۳۰
Gimhae City
۰
۰
Gyeongju Korea H&N Power
Finished
۰۹:۳۰
  Iceland 1. Deild
Fjolnir Reykjavik
۰
۰
Thor Akureyri
inprogress
۱۹:۳۰
Leiknir Reykjavik
۲
۳
UMF Grindavik
Finished
۱۷:۳۰
Dalvik/Reynir
۰
۰
Keflavik
Finished
۱۷:۳۰
  Kazakhstan Premier League
Tobol Kostanay
۱
۰
Kairat Almaty
inprogress
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۱
۱
FC Turan
inprogress
۱۸:۳۰
FC Shakhter Karagandy
۰
۳
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
  Faroe Islands Premier League
B36 Torshavn
۰
۰
B68 Toftir
inprogress
۱۹:۳۰
Skala IF
۰
۳
Víkingur Gota
inprogress
۱۹:۳۰
07 Vestur Sorvagur
-
-
HB Torshavn
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Suomen Cup
AC Oulu
۵
۱
KäPa/PuLe
Finished
۱۸:۰۰
FC TPS Turku
۱
۰
Mikkelin Palloilijat MP
Finished
۱۵:۳۰
Ilves Tampere
۲
۳
Seinäjoen Jalkapallokerho
inprogress
۱۸:۳۰
Inter Turku II
۰
۲
VPS Vaasan Palloseura
inprogress
۱۹:۳۰
VJS Vantaa
۲
۱
Atlantis FC
Finished
۱۷:۳۰
EBK
۱
۵
FC Haka Valkeakoski
Finished
۱۷:۳۰
  Argentina Primera C Metropolitana
CA Ituzaingo
۱
۰
Centro Espanyol
Finished
۰۱:۳۰
  Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
۱
۰
Club Atletico Cerro
Finished
۰۱:۳۰
Club Atletico River Plate
-
-
Deportivo Maldonado
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden Division 1 Norra
Hammarby Talang Ff
۱
۱
Vasalunds/Essinge IF
Finished
۱۷:۳۰
Karlbergs BK
۱
۱
IFK Stocksund
Finished
۱۷:۳۰
AFC Eskilstuna
۲
۲
FBK Karlstad
Finished
۱۴:۳۰
  Norway Toppserien Women
Stabaek IF (W)
۰
۰
Lyn Fotball (W)
inprogress
۱۴:۳۰
Kolbotn (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lillestrom LSK Kvinner (W)
۳
۱
Rosenborg BK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Arna-Bjørnar (W)
۰
۱
Roa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Valerenga (W)
۲
۰
SK Brann (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Sweden 2. Division Norrland
Umea FC Academy
۰
۱
Lulea IFK
Finished
۱۴:۳۰
Skelleftea FF
۰
۰
Lucksta IF
Finished
۱۶:۳۰
Bergnasets AIK
۴
۲
Taftea IK
Finished
۱۵:۳۰
Algarna-Harnosand IF
۳
۲
Gottne IF
Finished
۱۵:۳۰
Bodens BK
۱
۰
TEAM TG FF
Finished
۱۵:۳۰
Kiruna IF
۱
۱
Ytterhogdals IK
Finished
۱۳:۳۰
  Sweden Division 1 Sodra
Angelholms FF
۰
۰
Tvaakers IF
Finished
۱۷:۳۰
Lunds BK
۲
۱
Torslanda IK
Finished
۱۷:۳۰
FC Rosengard
۱
۱
FC Trollhaettan
Finished
۱۷:۳۰
Norrby IF
۶
۰
Oskarshamns Aik
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Southside Eagles
۱
۰
Brisbane Strikers
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs
۱
۱
Ipswich FC
Finished
۱۲:۳۰
Moreton City Excelsior FC 2
۰
۵
Capalaba
Finished
۱۰:۳۰
  Australia NPL Victoria U23
Avondale U23
۴
۰
Hume City U23
Finished
۰۵:۳۰
Moreland City U23
۰
۰
St Albans Saints U23
inprogress
۰۶:۳۰
Dandenong City U23
۲
۲
Melbourne Knights U23
Finished
۱۱:۰۰
Altona Magic U23
۱
۴
Green Gully U23
Finished
۰۹:۳۰
Dandenong Thunder U23
۰
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۳۰
Manningham Utd Blues U23
۶
۱
Port Melbourne U23
Finished
۰۶:۱۵
  Australia Victoria Premier League 2
Altona City
۱
۱
Goulburn Valley Suns
Finished
۱۱:۳۰
Beaumaris
۱
۱
North Sunshine Eagles
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۱
۲
Pascoe Vale SC
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۱
۱
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Tasmania
Kingborough Lions
۴
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۲:۰۰
Devonport City
۴
۱
Launceston City
Finished
۱۰:۰۰
Glenorchy Knights
۷
۱
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۱۵
  Ireland National League Women
Shelbourne (W)
۱
۰
Galway (W)
Finished
۱۶:۳۰
Bohemians Dublin (W)
۲
۲
Peamount Utd (W)
Finished
۱۷:۳۰
Athlone Town (W)
-
-
Treaty United FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sligo Rovers (W)
-
-
Shamrock Rovers (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Gotaland
IK Gauthiod
۳
۲
Stenungsunds IF
Finished
۱۷:۳۰
IFK Kumla
۳
۲
Vanersborgs FK
Finished
۱۵:۳۰
Saffle SK
۰
۲
Grebbestads IF
Finished
۱۵:۳۰
Herrestads AIF
۲
۱
Motala AIF FK
Finished
۱۴:۳۰
  Estonia Meistriliiga
Parnu JK Vaprus
۱
۴
JK Trans Narva
Finished
۱۴:۳۰
JK Tallinna Kalev
۲
۵
Paide Linnameeskond
Finished
۱۲:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
Flora Tallinn
Finished
۱۲:۳۰
  South Africa Second League Women
Mathaithai FC (W)
۲
۰
Kempton Park FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Wits University FC (W)
۱
۳
Vikings FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
JVW FC (W)
۱
۲
Croesus (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Poland IV Liga
Wisla Krakow B
۲
۱
LKS Wolania Wola Rzedzinska
Finished
۱۲:۳۰
Radunia Stezyca II
۲
۳
Grom Nowy Staw
Finished
۱۲:۳۰
Tecza Biskupiec
۱
۲
Mlks Znicz Biala Piska
inprogress
۱۸:۳۰
Wilga Garwolin
۰
۲
Wisla Plock II
inprogress
۱۸:۳۰
LKS Pogon Lebork
۲
۲
Arka Gdynia II
Finished
۱۶:۳۰
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
۱
۱
LKS Orzel Ryczow
inprogress
۱۸:۳۰
Niwa Nowa Wies
۴
۲
Termalica BB Nieciecza II
Finished
۱۳:۳۰
KS Lipno Steszew
۶
۱
Polonia 1908 Marcinki Kepno
Finished
۱۷:۳۰
KS CK Troszyn
۱
۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
Finished
۱۴:۳۰
Obra Koscian
۵
۳
Tarnovia Tarnowo Podgorne
inprogress
۱۵:۳۰
Baltyk Gdynia
-
-
Jaguar Gdansk
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala II
۰
۲
Podlesianka Katowice
Finished
۱۲:۳۰
KTS Weszlo
۱۰
۱
Drogowiec Jedlinsk
Finished
۱۲:۳۰
Sokol Serock
۰
۵
Hutnik Warsaw
Finished
۱۴:۳۰
Gryf Wejherowo
۵
۰
Supra Kwidzyn
Finished
۱۳:۳۰
KSS Kotwica Kornik
۱۰
۰
Pogon Lobzenica
Finished
۱۴:۳۰
MKS Limanovia Limanowa
۱
۳
Dalin Myslenice
Finished
۱۵:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Belconnen United
۰
۱
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
West Canberra Wanderers FC
۰
۶
Australian National University FC
Finished
۰۶:۳۰
Brindabella Blues FC
۸
۰
Canberra White Eagles FC
Finished
۰۸:۳۰
Wagga City Wanderers FC
۰
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۷:۴۵
  Australia NPL South Australia
Adelaide Croatia Raiders
۱
۳
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Campbelltown City
۳
۲
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۰۰
White City Beograd
۰
۱
Adelaide City
Finished
۱۱:۰۰
Para Hills Knights
۲
۲
Adelaide Comets
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide United U23
۳
۴
Croydon Kings
Finished
۰۹:۰۰
  Finland Kolmonen
FC Kiisto
۳
۳
SIF
Finished
۱۷:۳۰
Ylojarvi United
۴
۲
PP-70
Finished
۱۵:۰۰
Korsnas FF
۱
۳
Sporting Kristina
Finished
۱۴:۳۰
Peimari United
۶
۲
VG-62
Finished
۱۵:۳۰
Niemisen Urheilijat
۵
۰
AFC Keltik
Finished
۱۴:۳۰
FC Loviisa
۰
۵
Helsingin Palloseura
Finished
۱۳:۳۰
HIFK
۱
۶
FC Finnkurd
Finished
۱۶:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Austin FC II
۱
۰
Portland Timbers II
Finished
۰۴:۳۰
New England Revolution II
۱
۰
New York Red Bulls II
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۴
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Mitchelton (W)
۲
۰
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۱
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland
Rochedale Rovers
۱
۲
Gold Coast Knights
Finished
۱۱:۳۰
Gold Coast United
۲
۳
Peninsula Power
Finished
۱۰:۳۰
  Denmark Elitedivisionen Women
Odense Q (W)
۳
۰
Fc Thy-Thisted (W)
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg Bk (W)
۴
۰
Naestved HG (W)
Finished
۱۵:۳۰
Brondby (W)
۱
۱
FC Nordsjaelland (W)
Finished
۱۵:۳۰
B93 Kopenhagen (W)
۲
۰
Osterbro IF (W)
Finished
۱۵:۳۰
Kolding IF (W)
۲
۴
AGF Aarhus (W)
Finished
۱۵:۳۰
Koge (W)
۱
۰
Fortuna Hjorring (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division Promotion Group
Esbjerg F.B.
۳
۰
Nykobing FC
Finished
۱۵:۳۰
Middelfart
۰
۱
Akademisk Boldklub Gladsaxe
Finished
۱۵:۳۰
Aarhus Fremad
۱
۲
FC Roskilde
Finished
۱۵:۳۰
Brabrand IF
۱
۲
FA 2000
Finished
۱۵:۳۰
Hellerup IK
۱
۰
Fremad Amager
Finished
۱۵:۳۰
Skive IF
۱
۲
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Norra Svealand
Kungsangens IF
۲
۱
FC Gute
Finished
۱۶:۳۰
Sandvikens AIK FK
۱
۱
Hudiksvalls Forenade
Finished
۱۷:۳۰
Dalkurd FF
۱
۰
Falu FK
inprogress
۱۹:۰۰
Arlanda
۴
۱
Enkopings SK FK
Finished
۱۷:۳۰
FOC Farsta
۰
۴
IK Franke
Finished
۱۷:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۲
۴
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finished
۱۶:۳۰
Ilves II
۰
۵
Tampere United
Finished
۱۴:۳۰
  Argentina Primera A Women
Boca Juniors (W)
۴
۰
San Lorenzo (W)
Finished
۱۷:۳۰
CA Estudiantes Caseros (W)
۱
۲
Banfield (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Neptunas Klaipeda II
۱
۲
FKS Ukmerge
Finished
۱۷:۳۰
FK Viltis Vilnius
۵
۱
FK Saned
Finished
۱۲:۳۰
  Brazil Paulista Serie B
Paulista U23
۲
۳
Flamengo SP U23
Finished
۰۲:۰۰
  China Jia League
Chongqing Tongliang Long
۳
۱
Wuxi Wugou
Finished
۱۵:۰۰
Liaoning Tieren FC
۰
۱
Foshan Nanshi FC
Finished
۱۴:۳۰
Nanjing Fengfan
۲
۱
Qingdao Red Lions
Finished
۱۵:۰۰
Heilongjiang Ice City FC
۱
۲
Guangxi Pingguo Haliao F.C.
Finished
۱۴:۳۰
Dalian Young Boy FC
۰
۳
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۴:۳۰
Shijiazhuang Gongfu FC
۰
۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
Finished
۱۵:۰۰
  Japan Nadeshiko League Women
Shizuoka SSU Bonita (W)
۱
۱
Speranza Takatsuki FC (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Georgia Liga 3
Gardabani
۱
۰
FC Merani Martvili
Finished
۱۷:۰۰
FC Borjomi
۰
۱
FC Iberia 1999
Finished
۱۷:۰۰
Zestafoni
۱
۲
Meshakhte Tkibuli
Finished
۱۷:۰۰
Bakhmaro
۱
۱
FC Irao Tbilisi
Finished
۱۷:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Zakho
۱
۰
Al Quwa/Jawiya
inprogress
۱۸:۳۰
  Latvia Virsliga
FK Liepaja
۰
۱
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۱۹:۳۰
  Tunisia Ligue 1
Etoile Sportive Sahel
۱
۲
Club Sportif Sfaxien
inprogress
۱۹:۰۰
Esperance Tunis
-
-
US Monastir
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Uruguay Segunda Division
Plaza Colonia
-
-
Sud America
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CSyD Cooper
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
Cerrito CS
-
-
Albion FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Club Social y Deportivo Cooper
۰
۱
Uruguay Montevideo
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko C
JPS
۳
۱
JS Hercules
Finished
۱۷:۳۰
GBK Kokkola
۲
۱
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
Kuopion Elo 1919
۴
۱
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
JJK Jyvaskyla
-
-
JS Hercules
Finished
۱۷:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۳
۲
Albirex Niigata Singapore FC
Finished
۱۳:۳۰
  Argentina Torneo Federal A
Juventud Antoniana
۲
۱
Sarmiento de la Banda
Finished
۰۴:۳۰
CA Sarmiento de Resistencia
۰
۱
San Martin Formosa
Finished
۰۳:۳۵
Gutierrez SC
-
-
Ferro Carril Oeste General Pico
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Crucero del Norte
-
-
Central Norte Salta
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Copa Paulista
Barretos SP
۱
۱
Comercial SP
Finished
۰۲:۳۰
Juventus SP
-
-
Portuguesa Desportos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Taquaritinga SP
-
-
Uniao Sao Joao
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Rio Branco SP
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۱
۲
AD São Caetano do Sul
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Gaucho 2
EC Veranópolis Recreativo Cultural
۱
۲
S.E.R.C. Brasil Farroupilha RS
Finished
۰۲:۰۰
  New Zealand Chatham Cup
Wellington Olympic
۵
۰
Western Suburbs
Finished
۰۵:۳۰
Petone
۳
۴
Stop Out Sports Club
Finished
۰۵:۳۰
Western Springs AFC
۳
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Bay Olympic
۱
۲
Cambridge Reds
Finished
۰۹:۰۰
  Australia NPL Queensland U23
Rochedale Rovers U23
۰
۲
Gold Coast Knights U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia NPL New South Wales
Sydney Olympic FC
۱
۱
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۰:۳۰
NWS Spirit FC
۱
۰
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۰۰
Wollongong Wolves FC
۲
۲
Blacktown City FC
Finished
۱۲:۰۰
Hills United FC
۲
۳
Sydney United
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۰
۲
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
  Japan J3 League
Yokohama S.C.C
۱
۲
FC Gifu
Finished
۱۲:۳۰
FC Osaka
۲
۱
Gainare Tottori
Finished
۰۹:۳۰
  Philippines PFL
Philippine Army FC
۰
۱
Maharlika
Finished
۱۳:۱۵
Loyola FC
۴
۱
Mendiola FC
Finished
۱۶:۰۰
  Lebanon Premier League
Al Safa
۱
۳
Al Ahed
Finished
۱۷:۳۰
  Austria Landesliga
FC 1980 Wien
۴
۲
SC Mannsworth
Finished
۱۷:۳۰
FV Austria XIII
۲
۰
Sportunion Mauer
Finished
۱۷:۳۰
SV Lebring
۰
۰
USV Draxler Mooskirchen
inprogress
۱۹:۳۰
1.ZS Simmeringer SC
۳
۰
WAF Brigittenau
Finished
۱۷:۰۰
SV Vols
۱
۳
Telfs
inprogress
۱۹:۳۰
Hellas Kagran
۲
۵
SV Wienerberger
Finished
۱۷:۳۰
  Chile Primera Division Women
Santiago Morning (W)
۵
۱
Cobresal (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Deportes Antofagasta (W)
۱
۰
CD Everton Vina del Mar (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Coquimbo Unido (W)
۵
۰
Audax Italiano (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland Urvalsdeild Women
FH Hafnarfjodour (W)
۱
۰
Keflavik (W)
Finished
۱۷:۳۰
Stjarnan (W)
۱
۱
Thor Akureyri (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Colombia U19 Championship
La Equidad U19
۰
۱
Maracaneiros U19
Finished
۱۷:۳۰
Plata Vino Tinto Oro U19
۴
۰
Alberto Zamora U19
Finished
۰۲:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۰
۲
Mindil Aces
Finished
۱۴:۰۰
Garuda FC
۱
۴
Darwin Olympic
Finished
۱۰:۰۰
  United States National Premier Soccer League
Southern Indiana Guardians FC
۰
۵
Steel City FC
Finished
۰۲:۳۰
  Taiwan Mulan League Women
New Taipei Hang Yuen (W)
۰
۲
Kaohsiung Attackers FC (W)
Finished
۱۴:۰۰
Taipei Bravo (W)
۱
۰
Hualian (W)
Finished
۱۱:۳۰
Taoyuan Mars FC (W)
۱
۴
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
-
-
Valentine Phoenix
Finished
۱۲:۴۵
New Lambton
۰
۰
Adamstown Rosebud FC
Cancelled
۰۸:۰۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Broadmeadow Magic
Cancelled
۰۷:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
South Hobart (W)
۵
۱
Launceston United (W)
Finished
۰۷:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۵
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۴۵
Kingborough Lions (W)
۱
۰
Taroona (W)
Finished
۰۷:۳۰
  China League 2
Shenzhen Juniors FC
۲
۱
Shanghai Harbor Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Guangxi Lanhang
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۵:۰۰
Quanzhou Yassin
۰
۲
Hunan Xiangtao
Finished
۱۳:۰۰
Ganzhou Ruishi
۰
۲
Jiangxi Dark Horse Junior FC
Finished
۱۱:۳۰
Shandong Taishan Reserves
۳
۲
Rizhao Yuqi
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Hakoah Sydney City East U20
۳
۱
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۲:۰۰
Sydney Olympic U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۰۷:۳۰
Wollongong Wolves FC U20
۰
۲
Blacktown City U20
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders U20
۳
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
St George Saints U20
۱
۲
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC U20
۳
۲
Sydney United 58 U20
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown U20
۱
۱
Northern Tigers U20
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۰:۳۰
UNSW Sydney FC U20
۲
۱
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Inter Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۰
۰
Rydalmere Lions U20
inprogress
۱۰:۳۰
  Vietnam V-League
Hong Linh Ha Tinh
۱
۱
The Cong Viettel FC
Finished
۱۴:۳۰
Song Lam Nghe An
۰
۱
Lam Son Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Sanna Khanh Hoa
۰
۵
BHTS Quang Nam
Finished
۱۴:۳۰
Ho Chi Minh
۱
۱
Nam Dinh
Finished
۱۵:۴۵
  Latvia 1. Liga
Leevon PPK
۴
۱
FK Rezekne/Bjss
Finished
۱۷:۳۰
FK Tukums 2000/Tss II
۱
۳
Skanstes SK
Finished
۱۳:۳۰
FK Smiltene
۰
۱
Marupe
Finished
۱۵:۳۰
FK Ventspils
۱
۰
Riga FC II
inprogress
۱۹:۳۰
  Nigeria NPFL
Lobi Stars
۳
۳
Kwara United
inprogress
۱۸:۳۰
Rivers United
۶
۰
Gombe United
inprogress
۱۸:۳۰
Plateau United
۰
۱
Kano Pillars
inprogress
۱۸:۳۰
Heartland FC Owerri
۱
۰
Niger Tornadoes
inprogress
۱۸:۳۰
Katsina United FC
۲
۰
Doma United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Bosnia and Herzegovina 2nd League
FK Radnicki Lukavac
۱
۰
FK Famos Hrasnica
inprogress
۱۹:۰۰
  Chile Copa Chile
Melipilla
-
-
Union San Felipe
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CD Municipal Mejillones
۰
۲
Copiapo
inprogress
۱۹:۳۰
Real Juventud San Joaquin
-
-
Santiago Morning
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Provincial Osorno
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Deportes Recoleta
-
-
Audax Italiano Santiago
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
San Luis de Quillota
-
-
Everton Vina del Mar
Abandoned
۰۲:۳۰
CD Imperial Unido
-
-
CD Arturo Fernandez Vial
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United States WPSL Women
Utah Red Devils (W)
۰
۶
Utah Surf (W)
Finished
۰۴:۳۰
Beach Futbol Club (W)
۱
۱
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۳۰
SoCal Union FC (W)
۰
۴
San Diego Srikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
San Diego Surf (W)
-
-
Rebels Empire (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Kjelsas Oslo
۲
۲
Eidsvold TF
Finished
۱۵:۳۰
Ullensaker Kisa IL
۳
۰
Strindheim IL
Finished
۱۶:۳۰
Follo Fotball Ski
۰
۰
Gjovik-Lyn
Finished
۱۵:۳۰
  United States NISA
Georgia Lions
۰
۱
Savannah Clovers
inprogress
۱۹:۳۰
Capo FC
۰
۲
Irvine Zeta FC
Finished
۰۶:۰۰
  Morocco Botola 2
Stade Marocain
۰
۰
Rapide Club Oued Zem
inprogress
۱۹:۳۰
Kawkab AC Marrakech
۰
۰
Club Jeunesse Ben Guerir
inprogress
۱۹:۳۰
WAF Fes
۰
۰
AS Sale
inprogress
۱۹:۳۰
Raja Beni Mellal
۰
۰
Chabab Atlas Khenifra
inprogress
۱۹:۳۰
Racing de Casablanca
۱
۰
Club Omnisports De Meknes
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Khouribga
۰
۰
Ittifaq Marrakech
inprogress
۱۹:۳۰
Olympique Dcheira
۰
۰
Dhj Difaa Hassani Jdidi
inprogress
۱۹:۳۰
JSM Massira
-
-
Union Sportive Musulmane Oujda
inprogress
۱۹:۳۰
  Chile Liga Ascenso Women
Curico Unido (W)
۰
۱
Deportes Temuco (W)
inprogress
۱۸:۳۰
Rangers de Talca (W)
۱
۰
Nublense (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Malaysia FA Cup
Sabah
۷
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۵:۴۵
Selangor FC
۴
۰
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Johor Darul Takzim FC
۴
۰
Kelantan United FC
Finished
۱۵:۴۵
  Brazil Campeonato Brasileiro A1 Women
Ferroviaria (W)
-
-
Santos FC (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Australia Queensland Premier League 3
University of Queensland
۱
۱
Brisbane Knights
Finished
۱۲:۴۵
Acacia Ridge
۱
۲
Mount Gravatt Hawks
Finished
۱۱:۳۰
Newmarket
۰
۰
Western Spirit
Finished
۱۱:۳۰
North Pine
۱
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۱
Centenary Stormers
Finished
۱۱:۳۰
Springfield United
۰
۰
Redcliffe Dolphins
Finished
۱۲:۳۰
  United States MLS
New York City FC
۲
۳
Columbus Crew
Finished
۰۳:۰۰
  Czech Republic 4. Liga
SK Ujezd Praha 4
۲
۲
SK Slany
Finished
۱۱:۴۵
Zdar nad Sazavou
۱
۳
Sokol Tasovice
inprogress
۱۸:۳۰
Letohrad
۱
۳
Velke Hamry
Finished
۱۱:۴۵
Hvezda Cheb
۰
۱
FC Chomutov
Finished
۱۷:۳۰
Neratovice Byskovice
۳
۰
Louny
Finished
۱۱:۴۵
Sk Kosmonosy
۴
۲
FC Slavia HK
Finished
۱۲:۰۰
SK Zdirec Nad Doubravou
۳
۰
TJ Sokol Lanzhot
Finished
۱۵:۳۰
Frenstat Pod Radhostem
۳
۱
TJ Repiste
inprogress
۱۹:۰۰
SK Otava Katovice
۲
۰
SK Klatovy
Finished
۱۱:۴۵
Aritma Praha
۲
۰
Mar Lazne
Finished
۱۱:۴۵
SK Mondi Steti
۰
۲
Ostrov
Finished
۱۱:۴۵
Brandys Nad Labem
۵
۱
FK Meteor Praha VIII
Finished
۱۱:۴۵
FC Kostelec Na Hane
۰
۳
Bzenec
Finished
۱۱:۴۵
MFK Chrudim B
۱
۲
SK Vysoke Myto
Finished
۱۱:۴۵
FK Olympie Brezova
۱
۱
Admira Praha II
Finished
۱۱:۴۵
Spoje Praha
۲
۲
Hlinsko
Finished
۱۲:۰۰
Sk Kosmonosy
-
-
FC Hradec Kralove
Finished
۱۲:۰۰
FK Komarov
۲
۳
Slavoj Cesky Krumlov
Finished
۱۲:۰۰
SK Cesky Brod
۱
۳
SK Kladno
Finished
۱۵:۳۰
Sternberk
۱
۱
TJ Skatice
Finished
۱۵:۳۰
1. HFK Olomouc
۰
۰
FK Nove Sady
Finished
۱۶:۳۰
SK Senco Doubravka
۳
۲
FK Banik Sokolov
Finished
۱۷:۳۰
Spartak Sobeslav
۳
۱
Domazlice B
Finished
۱۷:۳۰
TJ Dalnice Sperice
۱
۱
SK Lisen B
Finished
۱۷:۳۰
FK Trutnov
۱
۱
FK Caslav
Finished
۱۸:۳۰
Usti N Orlici
-
-
Pencin-Turnov
inprogress
۱۸:۳۰
Tachov
۱
۰
FK Horovicko
inprogress
۱۸:۳۰
Breclav
۲
۱
FC Velke Mezirici
inprogress
۱۸:۳۰
FC Vsetin
۳
۰
Jiskra Rymarov
Finished
۱۸:۳۰
FK Pelhrimov
۳
۳
FC Spartak Velka Bites
inprogress
۱۸:۳۰
Tatran Vsechovice
۳
۱
Novy Jicin
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dobrovice
-
-
SK Benatky nad Jizerou
inprogress
۱۸:۳۰
SFK Vrchovina
۰
۰
AFC Humpolec
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division
CF Ardoi
-
-
Anguiano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Canada Premier League
Valour FC
۲
۳
Pacific FC
Finished
۰۳:۳۰
  China Super League Women
Shanghai Shengli (W)
۱
۲
Wuhan Chegu Jiangda (W)
Finished
۱۱:۳۰
Changchun Dazhong (W)
۳
۰
Hainan Qiongzhong (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL ACT
Canberra Olympic
۱
۴
Cooma Tigers
Finished
۰۸:۳۰
Monaro Panthers FC
۳
۰
Gungahlin United FC
Finished
۱۱:۱۵
  Estonia Esiliiga
FC Elva
۲
۳
FCI Levadia Tallinn II
inprogress
۱۴:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Vard Haugesund
۱
۱
Jerv
Finished
۱۵:۳۰
FK Arendal
۲
۱
Viking 2
Finished
۱۶:۳۰
Sotra Sportsklubb
۲
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
Notodden FK
۰
۴
IL Hodd Ulsteinvik
Finished
۱۵:۳۰
Kvik Halden FK
۰
۲
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Superettan
Skovde AIK
۰
۲
Degerfors IF
Finished
۱۶:۳۰
Gefle IF
۱
۲
Landskrona Bois
Finished
۱۶:۳۰
Utsiktens BK
۰
۱
Varbergs BoIS FC
Finished
۱۶:۳۰
  Lithuania I Lyga
Minija Kretinga
۳
۱
FK Atmosfera
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
TJ Start Brno
۱
۱
FC Slovan Rosice
inprogress
۱۹:۰۰
Slavia Prague B
۲
۱
Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
CSK Uhersky Brod
۴
۴
Frydek Mistek
Finished
۱۶:۳۰
  Peru Campeonato Nacional Women
Universidad Cesar Vallejo (W)
۱
۱
Deportivo Municipal (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Apucarana SC
-
-
EC Laranja Mecanica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Club Atletico Tembetary
۱
۰
12 de Junio
Finished
۰۳:۰۰
Club Sportivo Carapegua
۰
۰
Guairena FC
Finished
۱۷:۳۰
Resistencia SC
۰
۰
3 de Febrero
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Recoleta
۳
۰
Pastoreo FC
Finished
۱۷:۳۰
  South Africa Premier League Relegation/Promotion 2024
University of Pretoria Students
۱
۱
Richards Bay FC
Finished
۱۶:۳۰
  Australia Victoria Premier League 1
Eastern Lions
۰
۴
Western United FC NPL
Finished
۰۸:۳۰
Langwarrin SC
۲
۲
Melbourne City 2
Finished
۰۸:۳۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Melbourne Victory 2
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jinju Citizen FC
۱
۰
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Jeonbuk Motors II
۲
۰
Jeonju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
North Lakes (W)
۱
۱
Gold Coast Knights (W)
Finished
۱۱:۳۰
Broadbeach United SC (W)
۰
۴
Logan Lightning (W)
Finished
۱۱:۴۵
Virginia United SC (W)
-
-
Robina City FC (W)
Finished
۱۱:۴۵
  Faroe Islands 1. Deild
AB Argir
۱
۱
FC Suduroy
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie Relegation/Promotion Playoffs
SC Genemuiden
۰
۳
Excelsior Maassluis
Finished
۱۶:۰۰
  Finland U20 League
VJS Vantaa U20
۴
۲
KuPS Kuopio U20
Finished
۱۶:۳۰
FC Honka U20
۲
۴
HJK Helsinki U20
Finished
۱۶:۳۰
GrIFK U20
۱
۱
NoPS U20
Finished
۱۶:۳۰
Ilves Tampere U20
۵
۰
ToVe U20
Finished
۱۶:۳۰
PPJ Helsinki U20
۲
۱
Atlantis U20
Finished
۱۶:۳۰
VPS-J U20
۱
۱
HJS U20
Finished
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Lorenskog IF
۳
۲
Gjelleraasen
Finished
۱۶:۳۰
Lokomotiv Oslo
۲
۰
Funnefoss/Vormsund
Finished
۱۶:۳۰
Spjelkavik
۱
۲
Træff
Finished
۱۶:۳۰
Bjorkelangen
۳
۱
Kristiansund BK 2
Finished
۱۷:۳۰
Hodd IL II
۱
۴
Skjetten
Finished
۱۷:۳۰
  Sweden Elitettan Women
Alingsas FC United (W)
۳
۰
Bollstanas SK (W)
Finished
۱۶:۳۰
Jitex Molndal (W)
۱
۲
Sunnanaa (W)
Finished
۱۴:۳۰
Lidkopings FK (W)
۱
۲
Umea IK (W)
Finished
۱۴:۳۰
Gamla Upsala SK (W)
۱
۲
Malmo FF (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Ecuador Superliga Women
Deportivo Ibarra (W)
۰
۳
Universidad Catolica del Ecuador (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland 3. Deild
Augnablik Kopavogur
۱
۰
Magni
inprogress
۱۹:۳۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Old Road Jets
۳
۰
RAMS Village Superstars
Finished
۰۳:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
۱
۰
Afturelding/Fram (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Brazil Serie C
CS Alagoano AL
-
-
Botafogo PB
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AA Aparecidense
-
-
Tombense MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Peru Reserve League
Atletico Grau Reserves
۱
۰
Universitario de Deportes Reserves
inprogress
۱۹:۰۰
  Norway 3. Division avd. 6
Honefoss BK
۱۲
۰
FK Fyllingsdalen
Finished
۱۶:۳۰
Bodo/Glimt 2
۳
۴
Mjølner
Finished
۱۴:۳۰
Harstad IL
۴
۲
SK Sprint-Jeloy
Finished
۱۶:۳۰
Ulfstind
۳
۳
Elverum
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Glenorchy Knights U21
۱
۴
Riverside Olympic U21
Finished
۰۸:۰۰
Kingborough Lions U21
۴
۰
Clarence Zebras U21
Finished
۰۹:۴۵
  Australia South Australia Premier League Women Reserves
Metro United FC Reserves (W)
۲
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۱۱:۰۰
  Japan Regional League
Cento Cuore Harima
۱
۱
Arterivo Wakayama
Finished
۱۰:۳۰
  Estonia Meistriliiga Women
JK Tammeka Tartu (W)
۱
۳
JK Tabasalu (W)
Finished
۱۳:۰۰
Viimsi JK (W)
-
-
Tallinna FC Ararat (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
Stord Sunnhordland FK
۱
۳
Foerde
Finished
۱۴:۳۰
Loddefjord
۰
۲
Djerv 1919
Finished
۱۶:۳۰
Ardal
۳
۰
FK Haugesund II
Finished
۱۴:۳۰
Os Turnforening
۱
۲
Bjarg
Finished
۱۵:۳۰
  Estonia Esiliiga B
Laanemaa JK Haapsalu
۳
۳
Tartu JK Tammeka II
Finished
۱۴:۳۰
  Macao Elite League
University of Macau
۴
۲
Sporting Macau
Finished
۱۴:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۰
۱
FC Platinum
Finished
۱۶:۳۰
Ngezi Platinum
۳
۰
Chicken Inn FC
Finished
۱۶:۳۰
Simba Bhora FC
۳
۰
Arenel Movers FC
Finished
۱۶:۳۰
  Togo Championnat National
Entente II
۰
۰
ASC Kara
inprogress
۱۹:۰۰
  Iceland 2. Deild
KFG Gardabaer
-
-
Volsungur
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  South Africa Championship Women
Johannesburg Uni (W)
۱
۱
TS Galaxy (W)
Finished
۱۶:۳۰
University of Western Cape (W)
۶
۲
Royal AM FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Varginha EC
-
-
Boa Ec
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Brasileiro A2 Women
EC Juventude (W)
-
-
Mixto Esporte Clube (PB) (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 2
Olaria AC
-
-
Petropolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Americano
-
-
Duque de Caxias
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Switzerland 2. Liga Interregional
FC Gambarogno Contone
-
-
Perlin Buchrain
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Farvagny-Ogoz
-
-
Stade Payerne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Finland Kansallinen Liiga Women
Pk-35 Helsinki (W)
۰
۴
Ilves Tampere (W)
Finished
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa (W)
۰
۷
HJK Helsinki (W)
Finished
۱۶:۳۰
HPS (W)
۳
۰
PK-35 Vantaa (W)
Finished
۱۶:۳۰
Aland United (W)
۱
۳
FC Honka Espoo (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Carioca U20
Bangu U20
۲
۰
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
-
-
Sampaio Correa MA U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Flamengo RJ U20
۶
۰
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Adama Ketema (W)
Finished
۱۶:۳۰
Ethio Electric FC (W)
۴
۰
Kedus Giorgis (W)
Finished
۱۴:۳۰
Hambericho Durame (W)
۰
۰
Bole Sub City (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Thailand FA Cup
Bangkok United
۲
۱
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
Finished
۱۴:۳۰
  Denmark Danmarksserien Relegation
Varde
۵
۱
Fjordager IF
Finished
۱۲:۴۵
Slagelse
۲
۲
AB Tarnby
Finished
۱۵:۳۰
B 1908 Amager
۲
۲
Greve Fodbold
Finished
۱۵:۳۰
Ledoje-Smorum Fodbold
۵
۰
Herlev IF
Finished
۱۵:۳۰
Ringkoebing IF
۶
۲
Tarup-Paarup IF
Finished
۱۵:۳۰
Aalborg BK 2
۰
۱
Dalum
Finished
۱۵:۳۰
Vejlby-Risskov
۷
۴
Hedensted IF
Finished
۱۵:۳۰
  Thailand League 1 Women
Bangkok (W)
۸
۰
Khonkaen City (W)
Finished
۱۲:۳۰
BG College of Asian Scholars (W)
۹
۰
Bangkok Sport School (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Ethiopia Premier League
Hambericho Durame
۰
۲
Sidama Bunna
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Serie D
Retro FC Brasil
-
-
ASA (Agremiação Sportiva Arapiraquense)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
AE Altos
-
-
Aguia de Maraba
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Audax Rio RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
CS Esportiva AL
-
-
Sergipe SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Malaga CF
-
-
Gimnastic de Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
-
-
Clube Nautico Marcilio Dias U20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands League Women
NSI Runavik (W)
۱
۰
KI Klaksvik (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
FK Kunstat
۱
۰
Rousinov
inprogress
۱۸:۳۰
SK Olympia Rajecko
۵
۰
TJ Moravan Lednice
Finished
۱۴:۰۰
TJ Probostov
۳
۱
FK Litomerice
Finished
۱۵:۳۰
FK Bohemia Kaznejov
۱
۲
TJ Sokol Radnice
Finished
۱۵:۳۰
FK Trebic
۸
۰
FC Velke Mezirici B
Finished
۱۶:۳۰
Doksy
۰
۱
Mnichovohradistsky SK
inprogress
۱۸:۳۰
  Bolivia Copa Simon Bolivar
Club Atletico Juniors
۱
۰
Club Deportivo Nueva Santa Cruz
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Cameroon Cup
Isohsa Limbe FC
۰
۳
Colombe du Dja et Lobo
Finished
۱۷:۳۰
Mintack De La Haute Sanaga
۰
۱
Aigle Royal de la Menoua
Finished
۱۷:۳۰
  Tajikistan Vysshaya Liga
Barkchi Hisor
۱
۳
FC Panjshir
Finished
۱۶:۳۰
  Australia South Australia Premier League Women
Metro United (W)
۰
۴
West Adelaide (W)
Finished
۱۳:۱۵
Flinders United (W)
۰
۳
FFSA NTC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Southside Eagles U23
۱
۴
Brisbane Strikers U23
Finished
۰۹:۱۵
Moreton City Excelsior II U23
۴
۱
Capalaba U23
Finished
۱۲:۴۵
Eastern Suburbs U23
۰
۴
Ipswich FC U23
Finished
۱۰:۱۵
  New Zealand Cup Women
Eastern Suburbs Auckland (W)
۰
۴
Auckland United FC (W)
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL League One
Charlotte Independence
۴
۲
Chattanooga Red Wolves
Finished
۰۳:۰۰
  Sweden 2. Division Sodra Gotaland
IFK Karlshamn
۲
۱
FBK Balkan
Finished
۱۷:۳۰
IFK Trelleborg FK
۱
۲
Hassleholms IF
Finished
۱۵:۳۰
Osterlen FF
۲
۲
FK Karlskrona
Finished
۱۵:۳۰
  Europe Euro Group A
Hungary
۱
۳
Switzerland
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
AC Tres Coracoes U20
۴
۰
Santarritense U20
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Capixaba Sport Club ES
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Burkina Faso Premier League
Kozaf
۰
۱
AS Douanes Ouagadougou
inprogress
۱۹:۳۰
  World Friendly Club Matches
AP Rwandaise FC
۰
۰
Rayon Sports FC
inprogress
۱۸:۳۰
FK Shkendija 79
۰
۰
FK Tikves Kavadarci
inprogress
۱۹:۰۰
  Romania Liga III Play Offs/Play Out
CSM Focsani
۲
۰
CS Dinamo Bucuresti
Finished
۱۸:۰۰
  Belarus 1. Division
Bumprom
۳
۰
Shakhtyor Soligorsk Reserves
Finished
۱۶:۳۰
FC Belshina Bobruisk
۱
۱
Ostrovets
Finished
۱۷:۳۰
FC Lida
۱
۰
Energetik-BGU
inprogress
۱۸:۳۰
  Mongolia Premier League
Brera Ilch
۰
۱
Deren
Finished
۱۱:۴۵
Khovd
۲
۵
Khoromkhon Klub
Finished
۱۴:۴۵
  Brazil Alagoano U20
Grota do Facao U20
۲
۰
M10 Rio Largo U20
Finished
۱۶:۰۰
  Kenya Super League
Luanda Villa SC
۱
۱
Rainbow SC
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden 2. Division Sodra Svealand
BK Ljungsbro
۱
۱
Arameiska-Syrianska
Finished
۱۴:۳۰
Mjolby AI FF
۰
۳
Huddinge IF
Finished
۱۶:۳۰
IF Sylvia
۲
۰
Enskede IK
Finished
۱۷:۳۰
Syrianska FC
۱
۱
Sleipner IK Norrkoping
inprogress
۱۸:۳۰
  Norway 1. Division Women
Tromso 2020 (W)
۲
۲
Viking FK (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Premier League Women
Yenisey Krasnoyarsk (W)
۱
۰
Chertanovo Moscow (W)
Finished
۱۰:۳۰
FC Lokomotiv Moscow (W)
۰
۲
CSKA Moscow (W)
Finished
۱۵:۰۰
FK Krylya Sovetov Samara (W)
۱
۰
Ryazan (W)
Finished
۱۵:۳۰
Rubin Kazan (W)
۰
۳
Rostov (W)
Finished
۱۶:۳۰
Spartak Moskva (W)
۱
۰
Dynamo Moscow (W)
Finished
۱۷:۱۵
Zenit St Petersburg (W)
۱
۰
Zvezda 2005 Perm (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Northern Rangers FC
-
-
Riverside Olympic Reserves
Finished
۰۷:۴۵
  Australia Victoria Premier League 1 U23
North Geelong U23
۰
۷
Melbourne City U23
Finished
۰۶:۱۵
  Brazil Paranaense U20
Londrina U20
-
-
Coritiba U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید